Шановна президіє, шановні делегати з’їзду, всі присутні!

P9250004_1

1. Оновлення. Звітно виборча кампанія 2009-2010 років є унікальною тому, що наші освітянські ряди політичної партії “Совість України” поповнили керівники нового рівня – енергійні, сміливі, ініціативні: міські голови, працівники міської адміністрації, юристи, викладачі інших вищих навчальних закладів, бізнесмени, підприємці, діючі депутати районних, міських рад. Це реальне підтвердження дії нашої формули “Влада + освіта + совість + технології”.

2. Освіта – фундамент. Професорсько-викладацький склад КиМУ не тільки впроваджує елітну освіту в Україні, але й є носієм нової партійної парадигми, нової політичної ідеї.

Я висловлюю подяку нашим директорам підготовчих курсів по всій  Україні які не тільки забезпечують підготовку до вступу до університету кращих випускників шкіл, але й є нашими однодумцями в ідеологічному плані – провідниками ідей партії у маси. І тому я закликаю нових керівників партійних організацій до поєднання освітніх програм з партійними завданнями, тому що це є фундаментом залучення до свого активу і батьківської, і освітянської, і молодіжної громади.

Це знакові зміни на політичному Олімпі України, і я щаслива від того, що ми з вами знаходимося біля джерел нового політичного витка, нового політичного життя в Україні.

3. Завдання. Але це тільки початок – початок нового етапу партійного будівництва нашої партії, тому, що нам потрібно дійти до кожного міста і кожного району, все потрібно оформити документально, потрібно залучити до партії нових активних членів партії – наших однодумців, які не байдужі до майбутнього України, які готові взяти на себе відповідальність за майбутнє свого міста, району, своєї родини, за своє майбутнє.

У зв’язку із цим постає багато нових питань – як спланувати безпосередньо саму передвиборчу агітацію, як організувати всю роботу: роботу штабів, роботу з людьми, реклама, тощо.

Але я думаю, що така сильна команда – ми всі разом – знайдемо відповіді на всі питання

4. Перспективи. Пам’ятаємо, що березень 2011 року має довести, що головне завдання нашої політичної партії “Совість України” – це перемога на місцевих виборах різного рівня, а далі – перемога на виборах до Верховної Ради.

Тоді і тільки тоді ми зможемо реально впливати на сучасні процеси в України, йти до здійснення наших планів і проектів тому що треба бути у владних структурах.

Символічно, що наш з’їзд напередодні великого свята ми маємо мріяти про перемогу, працювати на перемогу, наближати перемогу. Користуючись нагодою, вітаю вас із травневими святами, з 65-річчям Перемоги!!!